Współpraca

Przecinek to nie tylko numer KRS, to młodzi ludzie, którzy go tworzą: kompetentni, pracowici i pełni zaangażowania. Jak część naszego zespołu traktujemy także wszystkich nam sprzyjających: Towarzystwo Wiedzy Powszechnej – Oddział Regionalny w Lublinie, Business Link, Fundacja Pani Beaty, Fundacja Rafała, Kancelaria pana Kacpra… – wymieniać można by długo. W trakcie pracy nad powoływaniem do życia Przecinka otrzymywaliśmy wiele wsparcia, słów otuchy i propozycji pomocy. Nawet najmniejszy gest (choćby wyrazy wsparcia w wiadomości na chacie) jest dla nas niezwykle cenny, udowadnia bowiem, że działanie na rzecz literatury i popularyzowanie wiedzy jest w Polsce potrzebne i słuszne. Nie jest jednak tajemnicą, że najbardziej cieszą nas nowi sponsorzy i darczyńcy. Jeśli i Ty chciałbyś dołożyć cegiełkę do budowanego przez nas wydawnictwa – zapraszamy!

Możemy zaoferować ze swej strony wiele: promocję na wszelkich mediach internetowych, jakie obsługujemy oraz na naszej własnej witrynie, umieszczenie logo na kartach sponsorowanej książki, rekomendację produktów lub usług podczas spotkań autorskich czy Klubów Książki. To dużo dla każdego, kto dba o właściwy wizerunek swojego przedsiębiorstwa. Poza tym, wspieranie czytelnictwa jest trendy, jest słuszne i może być istotnie opłacalne. To inwestycja, która procentuje.

Z prawdziwą dumą i nieskrywaną przyjemnością patrzymy na to, jak rozrasta się grono naszych sponsorów i darczyńców. Będzie nam bardzo miło również Ciebie w nim powitać.