Każdego dnia w pracy „Przecinka” zdarzają się sytuacje, które nas zdumiewają, napełniają pozytywną energią albo wprost przeciwnie – wpędzają w zadumę i zmuszają do podjęcia (niełatwych czasami) decyzji. Strona internetowa wespół z profilem facebookowym to za mało, żeby te nasze spostrzeżenia, refleksje czy opinie wyrazić. 

book-436507_1280
Praca nas uskrzydla

Zapewne praca korektora czy redaktora uchodzi za jeden z najbardziej nużących zawodów świata. Długie godziny spędzone na poszukiwaniu brakujących przecinków, ogonków przy „ą” i „ę” albo wertowanie słowników — brzmi jak fascynująca przygoda? Dla nas tak. Nie dość, że urzekająca, to jeszcze dająca mnóstwo satysfakcji.

Założyłyśmy bloga, żeby o tych naszych codziennych fascynacjach opowiadać, rozwiewać poprawnościowe dylematy, a może nawet inspirować. Będziemy pisały o tym, jak wygląda nasza praca, co myślimy o współczesnym rynku książki i literaturze w ogólności. Podzielimy się rozwiązaniami zagwozdek językowych i podpowiemy, gdzie szukać odpowiedzi na podobne do naszych wątpliwości. Z premedytacją będziemy też zarażały naszym entuzjazmem i miłością do czytania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s